Remis u siebie

• autor: hughes, 2014-09-26 10:26

LKS Jodłowa - LKS Zasów-Mokre  1:1

Bramka: P. Janiga

Już po meczu z Czarnovią tydzień wcześniej wiadomo było, że potyczka z Zasowem będzie bardzo trudna. Kilku zawodników normalnie grająca w wyjściowym składzie uprzedziło o nieobecności, stąd w drugim meczu na własnym stadionie zobaczyliśmy mocno przemeblowany skład. Kilku zawodników dostało szanse zaprezentowania się od początku meczu.
Początek meczu, to dość wyrównana gra, jednakże z czasem drużyna przyjezdnych zdobywa przewagę. Kilkunastominutowe oblężenie pola karnego gospodarzy kończy się bramką na 0:1 zdobytą w 20 minucie.
Twarda, agresywna i prowokacyjna gra przeciwnika, o której wiadomo, a na którą nie umiemy odpowiednio zareagować, daje rezultaty. W 30 minucie za faul bez piłki z boiska wylatuje Twardowski.
Przegrywamy pierwszą połowę.
Kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy z boiska wylatuje kolejny zawodnik Jodłowej. Kartka być może nieco dyskusyjna, ale nie zmienia to faktu, że dawaliśmy się sprowokować, na czym korzystają  Goście.
Już wydawało się, że Zasów dopełni formalności i wypunktuje gospodarzy, jednakże dzięki wzmożonemu wysiłkowi pozostałych na boisku i umiejętnemu przegrupowaniu, nie tylko nie straciliśmy kolejnych bramek, ale udało nam się wyrównać.
Drugą bramkę w rozgrywkach strzela P.Janiga.
Do końca meczu rezultat się nie zmienia i urywamy punkty liderowi rozgrywek. Z jednej strony marne pocieszenie, gdyż na własnym stadionie wypadałoby wygrywać, jeśli zamierzamy zadomowić się w górnej części tabeli, z drugiej strony, w końcu przełamaliśmy serie kilku kolejnych porażek z drużyną z Zasowa.
Sporo do poprawienia zostaje w zakresie organizacji gry, utrzymania stałości składu. Bo charakteru nie sposób chłopakom z LKS-u odmówić, co udowodnili w kilku ostatnich meczach.