LKS Łęki Górne - LKS Jodłowa 0:1

• autor: hughes, 2014-11-04 22:37

LKS Łęki Górne- LKS Jodłowa  0-1

Bramka:  B.Machowski 83'

Po ciężkim spotkaniu z Zasowem, gdzie straciliśmy kilku zawodników, jechaliśmy do Łęk Górnych  z umiarkowaną nadzieją na dobry wynik. Żadna z formacji nie wyszła ma mecz w Łękach bez zmian. Kontuzje, kartki, nieobecności wyjazdowe spowodowały, że pojechaliśmy chyba w najbardziej przemeblowanym składzie od początku rundy.

Z drugiej strony, chłopaki, którzy do tej pory wchodzili z ławki, mieli świetną okazje, żeby wykazać się walecznością na trudnym, grząskim terenie z drużyną, która jeszcze niedawno grała w wyższej klasie rozgrywkowej.

Rozpoczęliśmy skoncentrowani i uważni tak w środku pola jak i w obronie, aby uniknąć błędów na bardzo nasiąkniętym, grząskim boisku. Gospodarze, także nie forsowali tempa, zapewne licząc na błędy z naszej strony. Zdarzyło się nam kilka niedokładności, głownie spowodowanych śliską nawierzchnią, ale Gospodarze też nie umieli ich wykorzystać. Pomimo, że nasza gra nie wyglądała zbyt ładnie ( graliśmy w zestawieniu, którego nigdy wcześniej nie ćwiczyliśmy ), to czuliśmy się pewnie na boisku, gdyż oprócz kilku akcji przeciwników, pozostałe kończyły się na trzydziestym metrze. Dodać trzeba, że to my mieliśmy optyczną przewagę w środku pola, i nierzadko zagrażaliśmy bramce przeciwnika. Po pierwszej połowie, widać już było, że to mecz z gatunku tych, o którego wyniku zadecyduje jedna akcja.

W przerwie wymuszona zmiana jednego z naszych najlepszych zawodników, po czym kolejne dwie pod koniec meczu, powodują, że gospodarze mają coraz więcej do powiedzenia w środku pola, bardziej naciskając, ale i bardziej się odsłaniając, co wykorzystuje B. Machowski, który po otrzymaniu prostopadłego podania lobuje bramkarza Gospodarzy. O okrojonym składzie świadczy choćby fakt, że strzelec bramki jest na co dzień...bramkarz.

Rzucający się agresywnie do ataku gospodarze już nic nie zyskują, i pomimo ostrzejszej na końcu gry, wywozimy cenne punkty z wyjazdu.