LKS Jodłowa - Sokół Siedliska Bogusz

• autor: hughes, 2014-11-07 15:41

LKS Jodłowa - Sokół Siedliska Bogusz 1:3

Bramka: D.Golec

Wiadomo było, że przeprawa z Siedliskami Bogusz, podrażnionymi ostatnimi przegranymi z rzędu będzie bardzo trudna. Zmobilizowani przeciwnicy przyjechali w pełnym składzie z mocną wiarą w zwycięstwo.
Od początku walka na boisku była bardzo twarda, z zaznaczającą się przewagą gości. Pierwszą połowę wygrywamy 1-0 po strzale z dystansu D.Golca. Już wtedy goście obili naszą poprzeczkę minimum dwukrotnie.
Druga połowa to widoczna przewaga gości, którzy wyrównują po mocnym strzale sprzed pola karnego napastnika, do którego nie zdołaliśmy doskoczyć i zablokować.
Kilkanaście minut później strzał z rzutu wolnego zdejmuje pajęczynę z okienka bramki i goście wychodzą na prowadzenie.
Desperackie próby zbudowania akcji dającej choćby remis kończą się fiaskiem. Goście mają przewagę  i zasłużenie przesądzają wynik meczu strzelając trzeciego gola w sytuacji, kiedy odkryliśmy szyki obronne próbując atakować.
To pierwszy mecz, który przegraliśmy jak najbardziej zasłużenie, po widocznej przewadze przeciwnika. Zaprezentowaliśmy się słabo, co wykorzystali świetnie dysponowani tego dnia goście.