Podsumowanie rundy jesiennej

• autor: hughes, 2014-11-21 19:45
Rundę jesienną LKS Jodłowa kończy na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów zdobytych w ośmiu meczach.

Składają się na to cztery zwycięstwa wyjazdowe - ze Stasiówką, Czarnovią II, Łękami Górnymi, oraz  Starą Jastrząbką (w.o.)
Gorzej wypadaliśmy na własnym stadionie: Przegrane z Borową, Siedliskami Bogusz, remis z Zasowem oraz wygrana w ostatnim meczu z Bobrową.
Bramki: 15-9
Zwycięstwa-remisy- porażki; 5-1-2

Z meczów przegranych największa porażką okazało się otwarcie sezonu, gdzie jako drużyna przeważająca i dwukrotnie obejmująca prowadzenie,  nie umieliśmy utrzymać przewagi a pod koniec meczu daliśmy sobie strzelić dwa gole.
Na docenienie zasługuje zwycięstwo wyjazdowe z silną Stasiówką (przegrana tylko z Zasowem i Jodłową), oraz z Łękami, gdzie ponad połowa wyjściowego składu to zawodnicy rezerwowi, a zwycięską bramkę strzelił nominalny bramkarz. Nie sposób zapomnieć o heroicznej postawie w meczu z liderem, w którym wyrównaliśmy stan spotkania grając w 9 osobowym składzie i są to jedyne punkty stracone przez lidera z Zasowa.
W trakcie rundy jesiennej zmieniał się także skład:
- pomimo uczestnictwa w przygotowaniach, w meczach ligowych zabrakło Kamila Pyznarskiego i  Eryka Czapki.
- poważnej kontuzji nabawił się Grzesiek Bryk ( liczymy na szybki powrót do zdrowia i wzmocnienie składu na wiosnę).
- z różnych powodów nieobecności każdy mecz zaczynaliśmy w nieco zmienionym ustawieniu.

Pomimo słabego początku, kontuzji i ciągle niestabilnego składu rundę jesienną kończymy z przyzwoitym wynikiem.
Mając nadzieję, za dołączenie i wznowienie treningów przez zawodników, którzy nie występowali jesienią, liczymy na podobny rezultat wiosną. Runda wydaje się o tyle trudniejsza, że drużyny mierzące w awans na pewno się wzmocnią i nie będzie łatwo o punkty. Za cel stawiamy sobie utrzymanie się w górnej części tabeli, a jeśli uda się ugrać coś więcej, o tyle wyższa będzie nasza samoocena jak i bardziej pochlebne zdania kibiców.

autor: ~..... 2014-11-22 09:51:44

avatar niewiem kto jest adminem ale bardzo fajne opisy meczy oraz podsumowanie.miejmy nadzieje ze nasz grzesio wyleczy sie na czas.duzo zdrowia grzesku

autor: kszupawa2012 2014-12-11 20:33:09

Profil kszupawa2012 w Futbolowo RANKING DRUŻYN WYSTĘPUJĄCYCH W PODKARPACKICH "B"-KLASACH.
Jedyny być może taki ranking na Podkarpaciu na naszej stronie klubowej.Zapraszam

http: //kszupawa 2012. futbolowo.pl/
usuń spacje.

autor: ~,.l 2014-12-20 22:37:18

avatar to prawda ze twardy rezygnuje?moze ktos potwierdzic?

autor: ~punisher 2015-01-05 19:39:02

avatar jeb.. kibiców fałszywych tylko garstka kibiców jest za drużyną reszta to banda judaszy którzy przychodzą i liczą na porażkę a kibicują drużynie przeciwnej!!! Taka prawda nie ma co się oszukiwać. Grać dla siebie i nie zważać na judaszy!