Przygotowania do rundy wiosennej

• autor: hughes, 2015-03-07 23:11

Rozpoczęliśmy przygotowania do rundy wiosennej. Trochę zmian po przerwie zimowej.

Najważniejsza, to zmiana na stanowisku trenera. Pełniący dotychczas tę funkcję Rafał Twardowski przeniósł się do zespołu z Kawęczyna. Dziękujemy serdecznie za wysiłek i czas poświęcony dla naszego zespołu, który zaowocował dobrym wynikiem w rundzie jesiennej.

Nowym trenerem został znany nam już z pracy w Jodłowej Waldemar Puzio. Liczymy na dobre wyniki w rundzie rewanżowej, ale podstawą jest nasze zaangażowanie, uczestnictwo w treningach i przykładanie się do nich. Dobra współpraca wszystkich chłopaków i trenera z pewnością przyniesie dobre rezultaty.

Zapraszamy na treningi wszystkich chętnych, dotychczas grających ale i wahających się. Wszyscy są mile widziani, każdy dostanie swoje szanse w meczach sparingowych.

Treningi: Wtorki/ Czwartki o 19.00 na Orliku. Terminy treningów i miejsce może się zmienić z czasem. Docelowo przeniesiemy się na stadion.

Sparingi:

Stadion Jodłowa, 14.00: LKS Jodłowa- Liwocz Szerzyny;  8 Marca. Zbiórka 13.15.

Stadion Jodłowa, : LKS Jodłowa- Inter Gnojnica;  15 Marca. Godzina spotkania będzie potwierdzona.

Dębica Euroboisko: Wisłoka Dębica- LKS Jodłowa; 22 Marca, Godzina spotkania 13.00. Czas zbiórki będzie potwierdzony.

Stadion Jodłowa, : LKS Jodłowa- Bodzos Podgrodzie;  29 Marca. Godzina spotkania będzie potwierdzona.

Po Świętach Wielkanocnych sparingi z kolejnymi drużynami. Miejsce sparingów i godziny spotkań będą odpowiednio komunikowane na treningach.

Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 8 marca o godzinie 14.00 rozgrywamy drugie spotkanie sparingowe na stadionie w Jodłowej. Zbiórka o 13.15. Zrób przyjemność swojej kobiecie na ósmego marca i pokaż się z dobrej strony na boisku:)

autor: ~ja 2015-03-08 19:03:15

avatar Orzesz ależ jestem zmęczony.

autor: ~D.Kobos 2015-03-14 13:31:30

avatar Sparing niedzielny przesunięty na godzinę 11.00 z powodu uroczystości kościelnych po południu. Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia się z silnym zespołem A-Klasy ropczyckiej. Jeśli będziemy odpowiednio wcześniej, zaczniemy nieco wcześniej. Warunkiem jest niezalane wodą boisko.

autor: ~Rafał Twardowski 2015-03-21 09:30:16

avatar Dziękuję wszystkim za wspólną pracę, za możliwości rozwoju za złe i dobre ( których było zdecydowanie więcej:)) chwile. Wierzę iż nasza praca nie poszła na marne . Wszystkim zawodnikom , działaczom i kibicom LKSu życzę zadowolenia z Klubu i oczywiście wymarzonego awansu.
Rafał Twardowski

autor: ~pilkarz 2015-03-22 21:58:59

avatar trzymaj sie twardy.my rownierz dziekujemy.powodzenia rafcio