ORŁY BOROWA-LKS JODŁOWA. Zapowiedź poczatku sezonu.

• autor: hughes, 2015-04-21 16:45
Ósma liga mistrzów, czyli nasza lokalna B-Klasa ruszyła 19 kwietnia.
Jednakże dla naszego zespołu, ze względu na pauzę, runda zaczyna się 26 kwietnia.
Do rundy rewanżowej, jak często w ostatnim czasie przystępujemy znowu w lekko zmienionym składzie.
Tym razem w składzie zabraknie Rafała Twardowskiego (Lech Poznań:))) ), Tomka Podrazy (LKS Głowaczowa), K. Pyznarskiego ( Liwocz Szerzyny), Sebastiana Piątka, Michała Fitoła (Kawęczyn).
W naszych szeregach zagrają: Kacper Dzik, Bartek Dzik ( LKS Żyraków), Krystian Tabor, Sławek Szymaszek ( Bobrowa), Krzysztof Kapłon ( Liwocz Szerzyny), Seweryn Grab, Jakub Dybowski (MKS Dębica).
Okres przygotowawczy, żmudny i trudny, ale już za nami. Ostatni mecz zagraliśmy na euroboisku z Juniorami MKS Dębica.
W najbliższą niedzielę, 26 Kwietnia rozpoczynamy sezon na boisku w Borowej, z miejscowym LKSem.
W rundzie jesiennej ulegliśmy  temu zespołowi 2:3, dwukrotnie tracąc prowadzenie. Z optymizmem i ambicją rewanżu wybieramy się na mecz, który odbędzie się o godzinie 14:00.
Zapraszamy chętnych do wspierania zespołu.
Rundę wiosenną zainaugurujemy na własnym stadionie w Jodłowej najprawdopodobniej 3 maja, w meczu ze Stasiówką. Termin tego meczu nie jest jeszcze potwierdzony, może ulec zmianie ze względu na uroczystości odbywające się w tym czasie w Jodłowej.

autor: ~UWAGA. 2015-04-25 19:10:06

avatar Mecz w niedzielę o 14.00 w Borowej.
Wyjazd o 12.40 z Jodłowej.
Chłopaki z Pilzna o 13.00 spod biedronki:).
Powodzenia.