Wygrana u siebie

• autor: hughes, 2015-05-04 13:46

LKS Jodłowa - LKS Stasiówka 3:2

Drugi mecz rundy rewanżowej pomiędzy zespołem LKS Jodłowa i LKS Stasiówka to istna huśtawka nastrojów.
Mecz drużyna z Jodłowej rozpoczyna niemrawo, niczym nie przypominając zgranego i trenującego ze sobą zespołu. Straty piłki na całym boisku, w tym te najboleśniejsze w obronie dające drużynie przeciwnika zdecydowaną przewagę i kwestia czasu staje się utrata dwóch bramek. Warto dodać, że przez cała pierwsza połowę udaje nam się przeprowadzić ledwie kilka akcji ofensywnych, bez wyraźnego zagrożenia bramce gości.
Nie wiemy, co wydarzyło się w szatni podczas przerwy, ale Jodłowa wychodzi na druga połowę odmieniona. Gra okłada się, zdecydowanie lepiej, jesteśmy strona przeważającą, co dokumentujemy kolejno strzelonymi trzema bramkami. wszystkie zdobywa B. Dzik po przytomnym zachowaniu w polu karnym przeciwnika. Nie było by tych akcji bez zaangażowania całego zespołu i stworzenia przewagi. Po tym wyszarpanym zwycięstwie zmniejszyliśmy trochę stratę do czołówki.

Wyniki pozostałych meczów 12 kolejki:

Czarnovia II Czarna - Dąbrówka Stara Jastrząbka 1:0

Sokół Siedliska Bogusz - LKS Bobrowa 1:0

LKS Zasów - Mokre - Orły Borowa 4:1

Pauza: LKS Łęki Górne

Już w najbliższą niedzielę 10 maja o godzinie 14:00 na własnym boisku podejmujemy drużynę Czarnovia II Czarna.

Zapraszam do odwiedzania i lajkowania naszego profilu na facebooku:

autor: ~kibic 2015-05-04 15:38:03

avatar bardzo ciekawy mecz.ciesze sie ze utarlismy nosa tym"awanturnikom"ze stasiowy.brawo chlopaki