LKS Jodłowa - Czarnovia II Czarna przebieg meczu

• autor: hughes, 2015-05-11 20:46

LKS Jodłowa- Czarnovia II Czarna 4:0

Mecz z Czarnovią wydawał się być trudną przeprawą z kilku powodów:
Pierwsza drużyna rywala grała swój mecz dzień wcześniej, więc można było spodziewać się wzmocnień ławki rezerwowych z Okręgówki. Przed meczem kilkugodzinne opady znacznie pogorszyły warunki gry, co więcej z różnych powodów rodzinnych oraz kontuzji, zabrakło kilku zawodników z Jodłowej. Na szczęście rzęsisty deszcz zelżał przed spotkaniem i można było rozegrać zawody  w miarę komfortowych warunkach.
Optyczną przewagę od początku spotkania mieli goście, którzy przejęli inicjatywę w środku pola. Jednakże wszystkie wysyłki kończyły się na 20 metrze i w zasadzie próżno było szukać bezpośredniego zagrożenia bramki Jodłowej. W kontrach i stałych fragmentach groźniejszy był nasz zespół, który jednak zmarnował kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia.
Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, po wykorzystanym rzucie rożnym i precyzyjnym strzale głową B.Dzika.
Po przerwie Czarnovia rzuciła się do ataku w celu wyrównania stanu meczu, ale animusz gości traci na sile po szybkiej kontrze i strzale B.Dzika spod bocznej linii do pustej bramki, opuszczonej przez niefortunnie wychodzącego wcześniej bramkarza. Przy takim wyniku przeciwnik stawia na atak, odsłaniając szyki obronne, dzięki czemu otrzymuje jeszcze dwa ciosy, zadane przez Ł.Lipińskiego, oraz A.Czaplę.
Warto dodać, że goście nie wykorzystali w samej końcówce rzutu karnego, po niepotrzebnym faulu w polu karnym Jodłowej.
Dziękując zespołowi LKS za konsekwencję i determinację a gościom za walkę i grę fair, zapraszamy na kolejne spotkanie z liderującym zespołem LKS Zasów-Mokre , które za tydzień z Zasowie.

autor: ~D>K> 2015-05-14 08:15:38

avatar Zbiórka na wyjazd na mecz do Zasowa o godzinie 12.00 w rynku. Wyjazd o tyle wcześniej, że trzeba zebrać chłopaków po drodze i z Dębicy.

autor: ~Magiczna tabela. 2015-05-15 09:20:25

avatar Zadziwiające.
Wszystkie drużyny wg tabeli na stronce zaliczyły awans po ostatniej kolejce. W tym Stasiówka, która ma dwa mecze przegrane z Jodłową a tę samą liczbę punktów

autor: ~Ahmed 2015-05-17 10:44:19