LKS Jodłowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 134
ogółem: 333 714

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zakończenie sezonu

  • autor: hughes, 2015-06-18 12:02
Zakończyły się zmagania w B-Klasie II Grupy Dębickiej. Drużyna z Jodłowej kończy rozgrywki na trzecim miejscu, utrzymując lokatę z rundy jesiennej. Zmiana na drugiej pozycji, jesiennego wicelidera - LKS Stasiówka- zastąpiła rewelacyjna wiosną drużyna z Łęk Górnych.
Jodłowa wiosną zdobyła 15 punktów ( 5 zwycięstw (Stasiówka, Czarnovia II, Siedliska Bogusz, Stara Jastrząbka, Bobrowa) - 3 porażki ( Borowa, Łęki Górne, Zasów), to porównywalny wynik z jesienią; 16 pkt ( 6-1-2).
Najboleśniejsza to porażka z Borowa w pierwszym meczu, drużyną, która w tym roku była naszą traumą, gdyż mając przewagę od początku obu meczów, traciliśmy bramki, i przegrywaliśmy w trudno zrozumiałych okolicznościach.
Wynik 31 punktów zdobytych w 16 meczach ostatniego roku, to najlepszy wynik punktowy od kilku lat.
Wynik tym bardziej godny uwagi, że nie oszczędzały nas kontuzje... Nadmienię tylko, że w wyniku równych urazów, w przekroju dwóch rund rozgrywek, zabrakło 6 zawodników, którzy decydowali o sile drużyny.
Zaangażowanie i charakter pozostałych pozwalały nam wygrywać trudne mecze, często będąc w okrojonym składzie, grając na 100% pomimo często braku umiejętności. Ostają w bramce, jak zawsze, był Tomek Strzępek, który naprawiał błędy naszej niefrasobliwości. Szczególnie w ostatnich meczach, kiedy graliśmy dość słabo, i potrzebne nam były osoby, które utrzymywały stabilność gry.
Wsparcie w ataku dał Bartek Dzik, który zapewniał kluczowe bramki i nieocenione wsparcie dla innych.
Słowa podziękowania dla wszystkich zaangażowanych, w tym dla Mariusza Kłuska, który sprawuje pieczę nad utrzymaniem LKS, poświęcając mnóstwo czasu i energii.
Często dyskutowaliśmy, porównując warunki, jakie mamy do trenowania i gry w Jodłowej, z nawierzchniami i warunkami innych zespołów...
Na koniec informacja, która przykuwała zainteresowanie ostatnich tygodni. Trzeci wynik oznacza najprawdopodobniej awans do wyższej Klasy rozgrywkowej. Kluczowe decyzje zapadną w przeciągu kilku dni.
Miejmy nadzieję, że kontuzjowani zawodnicy zdołają się wykurować do sierpnia i uda nam się w komplecie rozpocząć zmagania jesienią.
Podziękowania dla Zawodników, Kibiców, działaczy, Trenerów.
Zapraszamy do uczestnictwa w życiu LKS i gry w naszym zespole.

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [728]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
Czarnovia II Czarna 1:0 Orły Borowa
LKS Bobrowa 1:2 LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1:1 LKS Zasów - Mokre
Sokół Siedliska Bogusz 5:2 LKS Łęki Górne

Najnowsza galeria

Orły Borowa - LKS Jodłowa 4:2 (26.04.2015r.)
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.